Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) з кафедри економіки та бізнес-технологій, здобувачі вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучились до лекції «АНДРІЙ РОЗУМОВСЬКИЙ - БАТУРИН

27 вересня 2022, 7:18 pm Автор 
Прочитано 266 разів Останнє редагування Неділя, 02 жовтня 2022 19:24

Викладачі факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) з кафедри економіки та бізнес-технологій, здобувачі вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучились до лекції «АНДРІЙ РОЗУМОВСЬКИЙ - БАТУРИНСЬКІ СТОРІНКИ ЖИТТЯ»

Протягом вересня на ФЕБА проходять національно-патріотичні заходи, присвячені 31-річчю Незалежності України, історичним здобуткам нашої націй та держави.

Патріотичний захід провела історик Національного заповідника «Гетьманська столиця» Альона Грабовець. Лекція була цікавою та пізнавальною, лекторка відповіла на запитання, які постали після викладення нею матеріалу. Батурин, місто, яке стало символом боротьби українців за власну незалежну державу та відзеркалювало кращі здобутки України ХVІІ-ХVІІІ ст. У середині ХVІІІ ст., завдяки діяльності гетьмана Кирила Розумовського, місто було відновлено після нищівних руйнувань. З Батурином пов'язав частину свого життя і його син Андрій. Своєю дипломатичною та меценатською діяльністю Андрій вписав прізвище Розумовських в європейську історичну спадщину. А в Батурині до сьогодні є палацово-парковий ансамбль власником якого він був впродовж свого життя. Цікавим є факт, що Л. Бетховен у 1808 р. присвятив симфонію № 5, саме Андрію Розумовському!

 

 

 

У час, коли Україна вкотре потерпає від загарбницької навали, надважкі сторінки історії, пов'язані із батуринською трагедією, стають повчальними і мотиваційними стимулами до боротьби за Незалежність України!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається