Здобувачі освіти взяли участь у розширеному засіданні кафедри щодо обговорення вибіркових компонент за ОП "Підприємництво та бізнес-технології" та ОП "Митна та біржова справа"

24 листопада 2022, 7:21 pm Автор
Прочитано 125 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 15:54
24 листопада 2022 року відбулося розширене засідання кафедри, на якому викладачі, здобувачі ОС бакалавр і стейкхолдери обговорили дисципліни вибіркової компоненти за ОП "Підприємництво та бізнес-технології" і "Митна та біржова справа".
Здобувачами були внесено пропозиції щодо кореляції змістовного наповнення між освітніми компонентами, стейкхолдери зауважили на прикладних аспектах в рекомендованому варіанті переліку дисциплін, викладачі обговорили можливість викладання дисциплін вибіркового блоку англійською мовою.

5 грудня 2022 року усім здобувачам провідними викладачами кафедри разом із кураторами було презентовано основні змістовні складові узгодженого переліку дисциплін.
Бажаємо студентам зробити гарний вибір на користь свого професійного розвитку! Дякуємо стейкхолдерам за слушні рекомендації!
Ще на день ближче до перемоги!