Зустріч із операційним директором ТОВ «Кейнас Груп»
18 травня 2023, 8:22 am Автор Аня17.05.2023 року на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася зустріч із операційним директором ТОВ «Кейнас Груп», аспірантом PhD спеціальності 051 «Економіка» Олександром Гнатчуком на тему: «Можливості і загрози розвитку ринку консалтингових послуг в Україні в умовах кризового стану» для здобувачів вищої освіти кафедри. В ході зустрічі Олександр Гнатчук розказав про розвиток ринку консалтингових, аудиторських послуг у сфері податкової діяльності, юриспруденції, трансфертного ціноутворення та бухгалтерського обліку, вказав на переваги розвитку ринку малого бізнесу в Україні та за кордоном, що підтверджував досвідом роботи підприємства ТОВ «Кейнас». Такі зустрічі із практикуючими фахівцями надають можливість здобувачам вищої освіти зрозуміти імплементацію теоретичних знань у практичну діяльність.
Останні з Аня
- Перемоги студентки факультету економіки та бізнес адміністрування на XV Чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон»
- Участь завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту в організації та проведенні Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт
- Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету економіки та бізнес-адміністрування
- Практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства»
- Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Економіка підприємства»
Прокоментувати:
Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається