Зустріч здобувачів освіти з директором Департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби України

24 березня 2023, 5:05 pm Автор

23 березня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Митні збори та платежі» відбулася ексклюзивна онлайн-зустріч студентів спеціальності "Підприємство, торгівля та біржова діяльність"та науково-педагогічних працівників кафедри економіки та бізнес-технологій НАУ з директором Департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби України Князевичем М.М.

Під час зустрічі  Микола Миколайович поділився своїм багаторічним досвідом  успішної реалізації міжнародного співробітництва  з питань митної справи в Державній митній службі України. Директор профільного підрозділу розповів, що на сьогодні ДМС  ведеться активна робота щодо  цифровізації та уніфікації митних процедур на міжнародному рівні, забезпечується системна участь України в  роботі профільних міжнародних організацій. Особливу увагу було приділено здобуттю Україною членства в ЄС та ролі митних органів у виконанні всіх вимог.  Микола Миколайович привів приклади, в чому Україна наразі випереджує своїх європейських колег та окреслив напрями подальшого розвитку.  "Міжнародне митне співробітництво є  одним із пріоритетних напрямків, який потрібно постійно розвивати і поглиблювати", - зауважив гість.  За результатами жвавої, динамічної та продуктивної дискусії у форматі "питання-відповідь" Князевич М.М. відзначив високий рівень підготовки студентів і запросив їх на стажування з можливим подальшим працевлаштування , зауваживши, що саме такі талановиті та амбітні студенти потрібні  ДМС в якості колег. Учасники зустрічі висловили подяку директору за участь та сподівання на продовження співпраці.