24.11.2022 відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Фінанси, облік та оподаткування: теорія і практика»

30 листопада 2022, 7:51 am Автор
Прочитано 156 разів Останнє редагування Середа, 30 листопада 2022 08:35

Конференція проводилась Кафедрою фінансів, обліку та оподаткування при сприянні Факультету Економіки та бізнес – адміністрування.

Міжнародний статус конференції підтверджується наявністю тез доповідей із Великобританії, Німеччини, Польщі, а також наявністю партнерських відносин з найбільшими європейськими центрами науки в сфері економіки, обліку та фінансів.

Захід отримав відклик у вітчизняному науково-освітньому середовищі, серед науково - педагогічного персоналу, аспірантів та здобувачів вищої освіти.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua