7 квітня 2017 року на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи розвитку економіки України»

7 квітня 2017, 12:00 am Автор 
Опубліковано в події
Прочитано 4147 разів Останнє редагування Вівторок, 06 червня 2017 12:33

7 квітня 2017 року на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи розвитку економіки України».

Участь у конференції взяли понад 40 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів ВНЗ, співробітників наукових установ і підприємств України та ряду інших країн, зокрема Польщі, Естонії, Угорщини, Білорусі.

В рамках конференції обговорювались актуальні питання сьогодення, а саме: пріоритети сталого розвитку України 2017-2020 рр, питання взаємодії економічних та соціальних чинників розвитку в країнах з перехідною економікою, концептуальні положення формування конкурентоспроможної податкової політики держави, сучасні питання торговельного співробітництва між Україною та Європейськими країнами, ефективності експортно-імпортної діяльності підприємств, причин та економічного підґрунтя розвитку інтегрованих корпоративних структур в торгівлі та технологій мережевих IDS/IPS-систем для розвитку сучасних мереж.

За матеріалами конференції опубліковано збірник тез доповідей. Кращі  доповіді, за рішенням Оргкомітету, рекомендовані до видання у збірнику наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці», зареєстрованому як спеціалізоване фахове видання.

Учасники конференції виявили задоволення і сподівання, що такі актуальні зустрічі відбуватимуться на регулярній основі. Чергова конференція на базі кафедри маркетингу відбудеться 7 грудня 2017 року.

Чекаємо на нові зустрічі!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається