Фахова науково-педагогічна практика

4 березня 2024, 8:37 am Автор 
Прочитано 140 разів

У період з 05 лютого 2024 року по 03 березня 2024 року аспіранти кафедри економіки повітряного транспорту проходили фахова науково-педагогічну практику, яка є складовою частиною практичної підготовки здобувачів вищої освіти до викладацької діяльності.

Метою фахової науково-педагогічної практики є формування у аспірантів умінь і навичок з питань організації навчального процесу в сучасних умовах, його наукового, навчально-методичного та нормативного забезпечення, застосування активних методик викладання професійно-орієнтованих дисциплін відповідного фахового напряму та розвиток професійних компетентностей щодо здійснення науково-педагогічної діяльності.

В ході проходження практики аспіранти ознайомились із навчально-методичною та науковою роботою кафедри, з методичним забезпеченням навчальних дисциплін, зі специфікою методики роботи викладачів, провели заняття із обраних курсів згідно встановленого графіку та успішно захистили звіти з фахової науково-педагогічної практики. Захист звітів відбувся під керівництвом гаранта ОНП «Економіка», завідувача кафедри д.е.н., професора Олени Ареф’євої.

Висловлюємо вдячність завідувачу кафедри фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н., професору Тетяні Косовій, що долучилась до захисту звітів з практики та відзначила високий рівень проведених занять і змістовність представлених звітів.

Вітаємо здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ще з одним успішним досягненням на шляху до омріяного наукового ступеня та бажаємо подальших успіхів !

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається