Гостьова лекція д.е.н., професора Лемішко Олени Олександрівни.

17 жовтня 2023, 6:18 am Автор

17 жовтня 2023 року відбулась гостьова лекція д.е.н., професора Національного університету біоресурсів і природокористування України Лемішко Олени Олександрівни.

У рамках заходу була висвітлена надзвичайно актуальна тема «Комплексна оцінка фінансового стану підприємства». Олена Олександрівна, застосовуючи передові методи навчання, представила матеріал, що обґрунтував важливість комплексної оцінки для партнерів, клієнтів, кредиторів, конкурентів, тощо.

Підкреслила на скільки важливо для фінансиста, економіста, бухгалтера, аудитора вміти «читати баланс» підприємства. Розповіла про оперативні методи визначення фінансового стану, розкрила порядок та показники комплексної оцінки. Матеріал лекції було проілюстровано конкретними прикладами аналізу фінансової звітності підприємств, доповнено низкою інтерактивних заходів.

Лекція викликала підвищений інтерес у здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», освітньо – професійного рівня магістр та бакалавр. Лемішко Олені Олександрівні було висловлено подяку від здобувачів та науково – педагогічного персоналу кафедри фінансів, обліку та оподаткування.