Кафедра представила результати НДР «Управління сталим розвитком інтеграційних процесів підприємств повітряного транспорту в міжнародному просторі»

8 жовтня 2021, 8:06 am Автор
Прочитано 485 разів Останнє редагування Субота, 16 квітня 2022 18:37

7 жовтня на  Виставці досягнень молодих вчених України в авіаційній та ракетно-космічній галузі імені Леоніда Каденюка, професоркою кафедри економіки повітряного транспорту Ольгою Вовк було представлено результати науково-дослідної роботи за темою «Управління сталим розвитком  інтеграційних процесів підприємств повітряного транспорту в міжнародному просторі».

Дослідження виконували в 2018-2020 роках під керівництвом завідувачки кафедри Олени Ареф’євої сферах результативності, конкурентоспроможності та стратегічного управління підприємствами повітряного транспорту, а також їх інтегрованості в міжнародний авіаційний простір. Викладачам, молодим науковцям та студентам за освітньою програмою «Економіка підприємства» було цікаво познайомитись із економічними інноваціями, що були презентовані кафедрою.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua