Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

5 червня 2023, 10:26 am Автор

5 червня 2023 року на засіданні кафедри фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ відбувся конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

У ньому брали участь: д.е.н., професор кафедри Ярошевська Оксана Володимирівна, к.е.н., доценти: Гаврилко Тетяна Олександрівна, Горбачова Оксана Миколаївна, Рибак Олена Миколаївна.

Зазначені кандидатури отримали 100 відсоткову підтримку кафедри фінансів, обліку та оподаткування за підсумками голосування. Штатні науково-педагогічні працівники кафедри були присутні на засіданні у повному складі!)))

Бажаємо нашим колегам успішного голосування на Вченій Раді ФЕБА!!! Зичимо їм творчого натхнення та нових науково-педагогічних досягнень))) Крокуємо разом до Перемоги!!!!