Науковий семінар «Інноваційна інфраструктура та стратегічні підходи до розвитку підприємств»

26 травня 2023, 12:27 pm Автор

25.05.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбувся науково-практичний семінар «Інноваційна інфраструктура та стратегічні підходи до розвитку підприємств» в рамках засідання науково-дослідного гуртка «Синергія».

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували свої дослідження, зокрема розглянули наступні питання: концептуальні засади теорії стратегічного управління підприємством, стратегічні орієнтири розвитку підприємств в сучасних умовах, маркетинг інновацій, стратегії та бізнес-моделі інноваційного розвитку підприємства, стратегічний аналіз конкурентної позиції організації, місце стратегічного аналізу в управлінні підприємством, методичні підходи до проведення стратегічного аналізу конкурентної позиції підприємства, стратегічний набір, розробка стратегії окремих бізнесів та їх систем, оцінка конкурентоспроможності торговельної марки, стратегічний аналіз та прогнозування зовнішнього середовища підприємства.

До науково-практичного семінару долучились науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти.

Дякуємо доповідачам за цікаві і ґрунтовні дослідження, бажаємо подальших здобутків на навчально-науковій ниві !