Що потрібно, щоб влаштуватися до вас на роботу? – Бажання!

11 жовтня 2022, 1:25 pm Автор 
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 541 разів Останнє редагування Вівторок, 11 жовтня 2022 13:36

Зустрічі майбутніх маркетологів з запрошеними фахівцями практиками – це завжди подія!


Саме така подія відбулась на кафедрі Маркетингу 5 жовтня в форматі онлайн зустрічі з Анною Петренко, Project Manager в компанії Infocus, акредитованої агенції платіжної системи Visa.
Дружній тон, невимушена та мотивуюча атмосфера панували на зустрічі з самого початку. Адже пані Анна одразу зазначила, що була студенткою НАУ спеціальності Авіоніка, та магістром за спеціалізацією Міжнародний маркетинг. Пані спікерка щиро поділилась тим, що вважає вибір спеціальності «Маркетинг» кафедри Маркетингу НАУ одним із найщасливіших та доленосних моментів свого життя.
Динаміки та жвавості зустрічі додали кейси із професійного досвіду пані Анни на позиції менеджера консєрж-сервісу в минулому, та Project Manager на теперішній час: знайти до вечора мертвого тарантула; доставити в нереальні строки мяку іграшку дівчині з певним ароматом чоловічих парфумів; розшукати людину на іншому континенті та тим самим врятувати їй життя! Саме так максимально клієнтоорієнтовано, без рамок та обмежень будується система клієнтського досвіду в сучасних українських компаніях. 
Лекція завершилась сесією питань-відповідей до якої долучились всі присутні, від здобувачів першого курсу до магістрів та викладачів кафедри. Колосальний інтерес з боку аудиторії не залишив пані Анні іншого виходу, як пообіцяти наступну зустріч та продовжити знайомити молодь з практикою побудови системи customer experience.  

 
Шкодуєте що пропустили зустріч? Пильно слідкуйте за анонсами, та обов`язково приєднуйтесь наступного разу! Попереду ще багато цікавого.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається