23 грудня 2021, 4:11 am Автор
Прочитано 118 разів Останнє редагування Понеділок, 17 жовтня 2022 04:18

У рамках співпраці з кафедрою девелопменту нерухомості, обліку та маркетингу ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» 22.12.2021 для здобувачів вищої освіти ПДАБА спеціальності «Облік і оподаткування» доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування НАУ Афанас’єва Інна Іванівна провела вебінар на тему «Сучасні тенденції трансформації бухгалтерського обліку» та отримала подяку за цікаву доповідь та позитивний фідбек від студентів. Зустріч була продуктивною, запланували ряд спільних заходів на наступний семестр.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua