Участь завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту в організації та проведенні Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

26 червня 2024, 11:14 am Автор

Завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту Олена Ареф’єва як член жюрі взяла активну участь в організації та проведенні Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за окремими спеціальностями, що націлений на інтеграцію України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Конкурс проводився на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського під патронатом Національної Комісії в справах ЮНЕСКО.
Співорганізаторами Конкурсу стали такі закордонні заклади вищої освіти як: Абертейський університет (Шотландія), Університет Матея Бела (Словаччина), Університет Едуконс (Сербія), Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Казахський національний дослідницький технічний університет ім. Шатпаєва, Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща), Вища школа управління охорони праці в Катовіцах (Польща).

Конкурс проводився за спеціальностями: «Економіка», «Менеджмент», «Екологія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології», «Професійна освіта», «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», «Філологія», «Цивільна безпека».