Відкрита лекція

5 квітня 2023, 9:24 am Автор
Прочитано 57 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:19

Лектор розкрив питання класифікації авіаційного персоналу,

які забезпечують технологічний процес під час виконання авіаційних робіт; предмет та об’єкт страхування працівників замовника авіаційних робіт, працівників інших організацій, задіяних у виконанні авіаційних робіт, та осіб, які забезпечують технологічний процес під час виконання авіаційних робіт; які документи зобов’язана надати страховій компанії застрахована особа; страхову суму за договором страхування та максимальний розмір страхового тарифу; права та обов’язки сторін при укладанні договору страхування; наведені практичні приклади страхових випадків Завідувач кафедри д.е.н., професор Тетяна КОСОВА та усі присутні, шо брали участь у обговоренні, відмітили, що лекція проведена на високому науковому та педагогічному рівні і відповідає специфіки навчання у Національному авіаційному університеті.