Відкрита лекція к.е.н., доцента Владики Ю.П.

30 жовтня 2023, 12:08 pm Автор 
Прочитано 32 разів

Згідно розкладу Факультету Економіки та бізнес-адміністрування за кафедрою фінансів, обліку та оподаткування 30.10.2023 у групі ФК-414Б відбулась відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента Владики Юлії Павлівни на тему «Державне регулювання інноваційної діяльності» у межах робочої програми навчальної дисципліни «Провайдинг інновацій».

У ході лекційного заняття було розглянуто основні принципи державної інноваційної політики. Держава, відповідно до Законодавства України, забезпечує пряме бюджетне фінансування наукової та науково-технічної діяльності. Ці видатки містяться в захищених статтях видатків Державного Бюджету України.

 

Активність учасників підтвердила інтерес до матеріалу, в процесі викладення якого підтримувався постійний контакт з аудиторією та проводились паралелі з раніше вивченим матеріалом та іншими дисциплінами. Особливий інтерес викликало питання державного регулювання авторського права та аспекти охорони інтелектуальної власності.

Здобувачі вищої освіти та викладачі подякували Юлії Павлівні за цікаву лекцію, зробили висновок, що лекція була проведена на високому рівні та відповідає усім вимогам.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається