Відкрите лекційне заняття завідувачки кафедри економіки повітряного транспорту, д.е.н., професорки Олени Ареф’євої

28 березня 2024, 12:47 pm Автор

28.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулось відкрите лекційне заняття завідувачки кафедри, д.е.н., професорки Олени Ареф’євої із здобувачами вищої освіти групи ЕП-112М з навчальної дисципліни «Стратегічне управління та інноваційний розвиток підприємства» на тему: «Інновації і циклічність економічного розвитку. Ключові поняття інноваційного розвитку». До заняття долучились науково-педагогічні працівники кафедри.

Лекційне заняття було проведено дистанційно із використанням сервісу Google Meet. На початку заняття було чітко визначено план, візуально лекція супроводжувалась презентаційними матеріалами. В ході лекції розглянуто ключові поняття інноваційного розвитку, використано змістовну, актуальну інформацію щодо циклічності економічного розвитку, сутності і класифікації інновацій та їх впливу на економічну систему. Матеріал лекції систематизовано та викладено логічно, послідовно. Під час заняття лектор вміло встановлювала контакт з аудиторією, що дозволило переконатися у засвоєнні здобувачами вищої освіти нового матеріалу.

Загалом лекційне заняття проведено на високому теоретичному, практичному та методичному рівні.