Вітаємо першокурсників з початком прекрасного студентського життя,гарного навчання, натхнення та Мирного неба!

2 вересня 2024, 10:53 am Автор

Серпень приніс з собою незабутнє свято, яке відбулося 31 серпня. Здобувачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування вперше відзначають у стінах Національного авіаційного університету , –церемонію посвяти першокурсників у студенти. Урочистості пройшли у всіх навчальних підрозділах.

Радісна хвилююча атмосфера, першокурсники, які відчувають себе переможцями, адже вступна кампанія позаду і ти – здобувач вищої освіти омріяного вишу, батьки, які не можуть стримати почуття гордості за своїх дітей,– це було спільним у святкуванні.

У наших здобувачів відбулося знайомство з куратором та студ радою. Їм провели екскурсію по території нашого закладу та по навчальним корпусам. Члени студ ради привітали їх із початком цікавого студентського життя, допомагаючи влитись у факультетський колектив.

Та переконали здобувачів, що університет

створює усі умови для того, щоб кожна людина реалізувала себе, свої таланти і свій потенціал.

Гарного навчання, натхнення та Мирного неба.