Захист звітів з переддипломної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого курсу.

20 травня 2024, 7:12 am Автор

На кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся захист звітів з переддипломної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого курсу.

Студенти, перед комісією у складі професорки кафедри Наталії Васюткіної та доценток кафедри Катерини Антоненко і Тетяни Сімкової, презентували результати своєї роботи на підприємствах, зокрема аналіз основних економічних аспектів ведення господарської діяльності кожного підприємства, де вони проходили практику; оцінку фінансово-економічних показників діяльності підприємств, виконання індивідуального завдання. До захисту приєднувались завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та керівники практики.

Можливість застосувати у практичній діяльності набуті знання та вміння дозволяють здобувачам посилити практичну складову та підготуватись до виконання кваліфікаційної роботи. Вітаємо студентів четвертого курсу із завершенням ще одного етапу навчання.