Зустріч із Марією Мирончук - HR Бізнес-партнеркою SkyUp & Join UP!, консультанткою з організаційного розвитку

20 березня 2024, 9:31 am Автор

20.03.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась відкрита зустріч із Марією Мирончук - HR Бізнес-партнеркою SkyUp & Join UP!, консультанткою з організаційного розвитку. Зустріч відбулась спільно із колегами із кафедри економічної кібернетики  НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

В ході зустрічі здобувачі вищої освіти мали змогу поспілкуватись з представницею бізнесу щодо особливостей формування корпоративної культури найбільшої української авіакомпанії та міжнародного туристичного оператора, а також обговорити практичні аспекти розвитку сучасних технологій в управлінні персоналом.

Щиро дякуємо спікерці за відкритість до спілкування та отримані нові знання !