Гостьова лекція стейкхолдера кафедри фінансів, обліку та оподаткування, представника приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «УСГ».

12 березня 2024, 4:06 pm Автор
Прочитано 32 разів Останнє редагування Субота, 16 березня 2024 10:18

Одним із найбільш важливих стейкхолдерів кафедри фінансів, обліку та оподаткування є Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «УСГ» - сучасна та динамічна фінансова установа національного масштабу зі 100% іноземним капіталом, яка входить до всесвітньовідомої Vienna Insurance Group - страхової групи номер один в Австрії, а також в Центральній та Східній Європі. СК «УСГ» входить до першої десятки страховиків України за основними фінансовими показниками.

12 березня 2024 року в Сlassroom «Страховий менеджмент»  для магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» денної форми навчання (група ФК-114м) за розкладом IV пари  відбулася гостьова лекція Захарової Світлани В'ячеславівни - начальника управління персоналом СК «УСГ» в рамках укладеного договору про співробітництво ФЕБА зі страховою компанією.

Тема лекції «Особливості управління страховою компанією в умовах воєнного стану та вимоги до персоналу». Було розглянуто такі питання: особливості здійснення страхових виплат в умовах форс-мажорних обставин; розробка нових страхових продуктів, які враховують воєнні ризики; вплив на фінансові результати морського та авіаційного страхування чинників, пов’язаних із мораторієм на використання повітряного простору України для авіакомпаній та блокуванням морських портів; вимоги до персоналу в частині вільного володіння іноземною мовою та знання інноваційних страхових продуктів.  Також Світлана В'ячеславівна позитивно оцінила зміст п’ятої редакції ОПП «Фінанси і кредит» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», який оприлюднений на сайті НАУ для громадського обговорення, в частині освітніх компетенцій,  програмних результатів навчання, пов’язаних зі страхуванням.

У здобувачів виникли питання до лектора щодо особливостей ліцензування страхової діяльності в умовах надання НБУ функцій мегарегулятора фінансових ринків, запровадження механізму таємниці страхування, ролі страхових компаній у відновлення зруйнованого через військові дії житлового фонду, на які було надано вичерпні відповіді.

Дякуємо Захаровій Світлані В'ячеславівні за цікаву пізнавальну лекцію, а СК «УСГ» - за співпрацю з кафедрою фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА НАУ!