Зустріч з нагоди 150-річчя Миколи МІХНОВСЬКОГО

11 травня 2023, 7:13 pm Автор

Зустріч з нагоди 150іччя Миколи МІХНОВСЬКОГО

11 травня 2023 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулася зустріч з нагоди відзначення 150-річчя від народження ідеолога української незалежності Миколи МІХНОВСЬКОГО.

Учасники заходу – викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри ознайомилися з деякими фактами біографії відомого громадського діяча, прослухали цитати з його праць - часопису «Самостійна Україна, брошури «Справа української інтелігенції в програмі Української Народної Партії», статті «До українського народу», здійснили екскурс пам’ятними місцями Міхновського.

Під час зустрічі завідувачка кафедри Тетяна Косова зазначила, що нині як ніколи актуально звучать слова Миколи МІХНОВСЬКОГО, сказані ним ще на початку ХХ століття: «Доки хоч на однім клапті української території пануватиме чужинець…доти усі покоління українців йтимуть на війну».

Тож продовжуємо нашу боротьбу на своєму, освітньому фронті, вивчаючи маловідомі сторінки історії, відкриваючи для себе такі визначні історичні постаті, як Микола МІХНОВСЬКИЙ.

Микола МІХНОВСЬКИЙ – Герой України. Герої не вмирають! Слава захистникам Вітчизни!!!