20 квітня 2021 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ проведено засідання секції «Цифрові технології – ключі до цифрового майбутнього» у рамках ХV Міжнародноі науково-технічноі конференції «АВІА-2021».

22 квітня 2021, 8:41 am Автор
Прочитано 302 разів Останнє редагування Четвер, 22 квітня 2021 11:34

20 квітня 2021 року на базі Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ проведено засідання секції «Цифрові технології – ключі до цифрового майбутнього» у рамках ХV Міжнародноі науково-технічноі конференції «АВІА-2021».

В роботі секції прийняли участь науковці, викладачі та здобувачі вищої освіти факультету.
Серед яких з доповідями виступили й студенти-маркетологи:
1. Горпенко Лєна Сергіївна «Інформаційні технології маркетингу в стратегіі просування послуг авіакомпанії»
2. Кручок Катерина Василівна «Переваги застосування Програми FFP в авіакомпаніях світу»
3. Котовська Наталя Володимирівна "Цифровий розвиток технологій брендингу"
Секційне засідання пройшло на високому організаційному, науково-теоретичному рівні та з великим зацікавленням студентської молоді.
Організатори конференції акцентували увагу на подальшій активізації студентськоі науковоі роботи на кафедрах факультету та визначили шляхи подальшого розвитку студентських наукових досліджень.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua