Академічна мобільність

1 вересня 2022, 9:25 am Автор
Прочитано 209 разів Останнє редагування Понеділок, 05 вересня 2022 09:38

Здобувачка кафедри маркетингу Мариніна Олена, що навчається за ОПП «Маркетинг» (англомовний проект) отримала можливість здійснити академічну мобільність в рамках програми мобільності Erasmus+ на навчання у Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička”/ College of Applied Science «Lavoslav Ruzicka» в Вуковарі (Хорватія) за спеціальністю «041 Business and Administration» на другий семестр 2021-2022 навчального року, продемонструвавши високі досягненнях в навчанні, громадських активностях та знанні іноземної мови, що дозволило їй перемогти у конкурсному відборі, який був проведений на базі Національного авіаційного університету.

Ось що розповідає про отримані враження від академічної мобільності сама Оленка:

«Я потрапила до вібору на дану програму академічної мобільності випадково для себе і не знала, чого очікувати. Але я так хотіла постаратися і отримати таку чудову можливість.

Перше, що хочеться порадити моїм друзям: «Просто спробуй!» Не бійтеся, і ви отримаєте одне із найбільш чцдових вражень у своєму житті! Також потрібно знати, що вся робота з документами перед мобільністю того варта. Я закохалася в Хорватію після цих кількох місяців проведених там.

Якщо говорити про Вуковар, то це маленьке і тихе місто, де живуть дивовижні люди. Навчання тут було для мене не таким важким, тому що програма в коледжі була схожа на програму мого навчання в Україні. Мені сподобалося, що в коледжі було багато додаткових можливостей для навчання студентів. Наприклад, багато спортивних змагань, конференцій, поїздок. Якщо ви скористаєтеся можливістю, ви чудово проведете час у Вуковарі. Крім того, моє спілкування з викладачами було дуже хорошим. Вони завжди готові прийти на допомогу та із розумінням ставляться до запитань. Важливим є те, що в коледжі є гуртожиток для студентів. Умови там дуже хороші: новобудова, кондиціонування, кімнати різні за типом.

Я рекомендую Вуковар для студентів програми академічної мобільності Erasmus+. Ви там чудово проведете час. Просто скористайтеся всіма можливостями, які надасть вам коледж і Хорватія, і спробуйте знайти такі можливості самостійно!»

Адміністрація кафедри маркетингу та Факультету економіки та бізнес-адміністрування пишається досягненнями своєї здобувачки та щиро сподівається на подальшу плідну співпрацю із Коледжем прикладних наук “Lavoslav Ružička” у Вуковарі.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua