НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ

НОВИНИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ (121)

На кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся захист звітів з переддипломної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого курсу.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр», який було проведено на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

8 травня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулася тематична година корпоративної культури до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, яку провела куратор групи ЕП-112б Катерина Вікторівна Антоненко за участі завідувачки кафедри Ареф’євої Олени Володимирівни.

29.04.2024 року відбулось чергове засідання науково-дослідного гуртка «Дослідження напрямів розвитку економічних систем» на тему: «Стратегічні тенденції розвитку економічних процесів».

23 та 26 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулись кураторські години, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильський АЕС, які провели Марія Андрієнко, Альона Ковальчук та Наталія Сафонік для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

24 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту за координації доцента кафедри Альони Ковальчук відбулось розширене засідання наукового гуртка «Синергія» на тему: «Проєкти відновлення економіки України в умовах війни», до якого активно долучились здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. У засіданні гуртка взяли участь завідувачка кафедри Олена Ареф'єва, керівник гуртка Наталія Васюткіна та викладачі кафедри.

24 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч із здобувачами четвертого курсу ОПП Економіка підприємства щодо проходження переддипломної практики, яка триватиме з 29 квітня по 12 травня на базах практики – українських підприємствах.

22.04.2024 в рамках профорієнтаційної роботи на кафедрі економіки повітряного транспорту була проведена зустріч з одинадцятими класами  Академічного ліцею «Спектр» Новокаховської міської ради.

ПРОГРАМА

виїзду експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 051 Економіка

освітньо-наукової програми «Економіка»

(ID у ЄДЕБО 49902),

за третім рівнем вищої освіти у Національному авіаційному університеті

(експертна група призначена Наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 02квітня 2024 р. № 650-Е)

 

Програма

 

 

 

11-12.04.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА відбулась ХV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні підходи до креативного управління економічними процесами», яка об’єднала науковців, провідних експертів, практиків та здобувачів вищої освіти з різних куточків України та світу.