Всесвітній симпозіум по вантажним перевезенням IATA (Гонконг, Китай, 14-16 березня 2024)

15 березня 2024, 9:09 am Автор 
Прочитано 85 разів Останнє редагування П'ятниця, 15 березня 2024 09:13

Ми горді поділитися успіхом нашого талановитого аспіранта, генерального директора Awery Aviation Software Віталія Смілянця, який 14 березня 2024 року взяв участь у Всесвітньому симпозіумі по вантажним перевезенням IATA у Гонконзі (Китай). Під час конференції Віталій представив доповідь на тему «Впровадження Штучного Інтелекту для покращення процесів вантажних перевезень».

У своїй презентації Віталій звернув увагу аудиторії на потенціал Штучного Інтелекту у вантажних перевезеннях та його можливості оптимізувати різні аспекти цієї галузі, зокрема, управління логістикою, прогнозування попиту, виявлення ризиків та багато іншого.

Виступ Віталія викликав великий інтерес серед учасників конференції та отримав позитивні відгуки від фахівців у сфері вантажних перевезень. Його робота відкриває нові можливості для вдосконалення цієї ключової галузі, і ми пишаємося тим, що наші здобувачі активно сприяють інноваціям у світі та гідно представляють університете на міжнародній арені.

Вдячні науковому керівнику Анні Шевченко за наставництво, підтримку та розвиток наукових навичок, що стали важливими факторами у досягненні цього вражаючого результату.

Бажаємо Віталію подальших успіхів у його дослідницькій та професійній діяльності, і віримо, що його внесок у розвиток вантажних перевезень буде продовжувати збагачувати цю галузь в майбутньому.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається