Захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Факультету економіки та бізнес-адміністрування

17 червня 2024, 9:56 am Автор

10-16 червня 2024 року на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти підготували кваліфікаційні роботи за актуальними темами у сфері функціонування підприємств в умовах сучасних викликів.

Не дивлячись на непрості умови – деяким здобувачам довелось захищати свої роботи в бомбосховищі НАУ – члени екзаменаційних комісій відмітили, що кваліфікаційні роботи представлені та виконані на високому методичному та практичному рівні, який відповідає сучасним вимогам.

Від щирого серця вітаємо здобувачів вищої освіти четвертого курсу із успішним захистом дипломів та завершенням бакалаврату.

Чекаємо на вас на наступному, магістерському рівні!