На ФЕБА створено наукове товариство

19 травня 2023, 8:33 am Автор

В переддень Дня Науки, 19 травня 2023 року, на факультеті економіки та бізнес-адміністрування проведено перші засновницькі збори Наукового товариства ФЕБА. Проведене опитування науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти перед створенням Наукового товариства ФЕБА показало вмотивованість та зацікавлення у формуванні комунікаційного осередку для координації спільних наукових досліджень, реалізації наукових ідей та взаємної підтримки при популяризації здобутків.

Засідання відкрив декан ФЕБА, доктор економічних наук, професор Сергій Смерічевський, який привітав усіх з прийдешнім днем Науки в Україні, окреслив можливості та напрями розвитку наукової діяльності для членів Наукового товариства.

На засіданні  виступили:

• Ольга Полоус, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри маркетингу ФЕБА з доповіддю на тему «Міжнародні наукові можливості»,
  • Анастасія Сімахова, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФЕБА, заступниця голови Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України з доповіддю на тему «Бренд науковця та академічна доброчесність»,
  • Ольга Вовк, доктор економічних наук, доцент, заступниця декана ФЕБА з доповіддю на тему «Стимули реалізації наукових досліджень в Україні».

На засіданні було обговорено організаційні питання щодо роботи Наукового товариства ФЕБА, окреслено тематику подальших зустрічей і координацію розвитку  спільних наукових тем.