В пам’ять про геноцид кримсько-татарського народу на ФЕБА відбулись тематичні заходи

19 травня 2023, 8:30 am Автор

Внаслідок вигнання та геноциду, застосованого до кримських татар 18-20 травня 1944 року, було примусово вивезено з Кримського півострову більше 238 тисяч, замучено близько 200 тисяч кримських татар. Радянська влада звинуватила корінну націю у зраді й жорстоко знищувала національну культуру, мову, інтелігенцію кримсько-татарського народу. Як сказав Рефат Чубаров - Голова Меджлісу кримсько-татарського народу, заступник Голови Ради представників кримсько-татарського народу:«18 травня 1944 року о 5 ранку в Криму вони вдиралися до будинків кримських татар і силою зганяли їх на «збірні пункти», звідки вивозили до залізниці, де набивали людьми вагони для перевезення худоби. 18 травня 2023 року о 5 ранку онуки, правнуки та послідовники вбивць кримськотатарського народу намагаються розстріляти Київ та інші міста України своїми ракетами».

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування 18 травня було проведено тематичні години корпоративної культури зі здобувачами. Куратори академічних груп кафедр економіки та бізнес-технологій ФЕБА і маркетингу ФЕБА на зустрічах ознайомили здобувачів вищої освіти із історичними подіями геноциду, історії окремих родин, що постраждали, розкрили культурні надбання і, в контексті українського дня вишиванки, продемонстрували приклади вишивки національного одягу кримських татар.

Маємо зберігати у пам’яті наслідки трагедії кримсько-татарського народу для запобігання її повторення!

Ми не забули!

Ми не забудемо!