20 вересня 2023 року відбулася зустріч із запрошеним лектором Дарією Захоженко на тему «Чому всі компанії хочуть мати маркетингову стратегію та чи потрібна вона насправді»

21 вересня 2023, 10:33 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 378 разів Останнє редагування Четвер, 21 вересня 2023 10:36

За ініціативою та інформаційним супроводом голови заради роботодавців ФЕБА Станіслава Заводовського 20 вересня відбулася зустріч з практиком Дарією Захоженко, яка є marketing Lead (керівником напряму маркетингу) у компанії Self-ERP/BJet, з досвідом роботи 10+ років у маркетингу, 7 років у діджитал , 5+ років в ІТ (кіберспорт, B2B2C, B2B).

Зустріч відвідали численні представники колективу кафедри та здобувачі всіх курсів. Після інтерактивного формату подання свого бачення сучасних реалій практики маркетолога, щодо питань стратегічного маркетингу, продуктового та діджитал маркетингу, особливостей побудови маркетингових команд, Дарія спілкувалася з аудиторією, відповідала на питання здобувачів та надала цінні рекомендації щодо побудови кар'єри у напрямі маркетингу ІТ-продукт .

Всі присутні на лекції здобувачі та викладачі отримали велике задоволення від прослуханої інформації, круті емоції, а також нові знання про наше спільне захоплення, про неперевершений та неповторний МАРКЕТИНГ)))

Ми дуже вдячні, Дарії Захоженко, за круту, цікаву та дуже захоплюючу зустріч!

Нагадаємо, що зустріч організована у рамках традиційного формату кафедри маркетингу «Гостьова лекція». Розпочинаємо продуктивно навчальний рік. Слідкуйте за анонсами

#маркетологінау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua