10 жовтня 2023, 9:22 am Автор

10.10.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся семінар для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на тему «Академічна доброчесність – основа сталого наукового розвитку університету та дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти».

Спікеркою заходу виступила професорка кафедри Саміра Пілецька, яка закцентувала увагу на основних принципах дотримання академічної доброчесності, охарактеризувала основні види і типи плагіату, звернула увагу на правила цитування і посилання на використані джерела, специфіку виконання наукових та академічних робіт та процедуру перевірки академічних текстів на плагіат, ознайомила із особливостями виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності і відповідним розділом сайту НАУ, де висвітлені всі основні документи щодо забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності.