Здобувачі-економісти, дізнались на лекції «як вийти та захиститись від булінгу»

4 жовтня 2023, 10:41 am Автор

Самим важливим пріоритетом є цінності людини і яким чином вона їх вибудовує, - зазначила провокаційний психолог, ментор, тренер НЛП Алла Горохова-Торовик, - якщо людина не вибудовує приорітетну систему цінностей – Життя, Віра в себе, Любов до себе, Здоров’я, Сім’я, вона може стати жертвою булінгу або навпаки – сама займатись булінгом.

03.10.2023 р. пройшла гостьова лекція щодо профілактики та протидії булінгу для здобувачів кафедри економіки повітряного транспорту НАУ практикуючого психолога Алли Горохової -Торовик

Поговорили про те, як і навіщо люди себе так поводять. Як проявляють себе фізичний, вербальний, булінг через стосунки, сексуальний, упереджений булінг. Різновиди булінгу – газлайтинг, бодішеймінг, аб”юз. Про вторинні вигоди. Та що взагалі скривається за цим поняттям. Прослідкували, як це роблять людини по відношенню один до одного. Зустріч відвідали викладачі кафедри та здобувачі всіх курсів.

Після інтерактивного формату подання свого бачення сучасних реалій прояву булінгу в соціальному середовищі Алла спілкувалась з аудиторією, відповідала на питання здобувачів та надала цінні рекомендації щодо протидії булінгу.

Всі присутні на лекції здобувачі та викладачі отримали кожен свою користь від прослуханої інформації, чудові інсайти, інший погляд на свою комунікаційну взаємодію, а також нові знання корисні для застосування в професійній сфері і не тільки)))