Зустріч зі здобувачами (другого) магістерського рівня вищої освіти ОПП Економіка підприємства щодо значення та ролі SOFT SKILLS у підготовці магістрів

29 вересня 2023, 9:47 am Автор

28 вересня 2023 р. викладачами кафедри економіки повітряного транспорту Наталією Васюткіною та Альоною Ковальчук було проведено зустріч зі здобувачами (другого) магістерського рівня вищої освіти ОПП Економіка підприємства щодо значення та ролі SOFT SKILLS у підготовці магістрів.

У сучасному світі soft skills є важливими навичками, наявність яких свідчить про здатність до навчання, спілкування, розвитку емоційного інтелекту. Розвиток Soft skills є гарантією успішного та продуктивного навчання, сприяє здатності до пошуку роботи. Зауважено, що Soft skills можна навчатися тільки за особистого бажання та набуття досвіду. Також завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та гарант програми Тетяна Сімкова наголосили про можливість навчатися (у т.ч. й набути soft skills) через засоби неформальної освіти, що дозволяє посилити індивідуальну складову освітньої траєкторії.