Дебют першокурсників ФЕБА

26 вересня 2024, 11:00 am Автор

Дебют першокурсників ФЕБА – це одна з найвизначніших подій у студентському житті. Щоосені наш університет організовує цей захід, який став улюбленою традицією, що підтримується здобувачами протягом багатьох поколінь. Це не лише змагання між групами факультету, але й унікальна можливість для новачків продемонструвати свої здібності та справити гарне враження на однокурсників і викладачів з перших днів навчання.

В.о. декана Оксана Попович привітала з наданою можливістю першокурсникам яскраво заявити про себе, знайти нових друзів та відчути дух студентського життя. Побажала, щоб їх виступи були сповнені ентузіазму, а очі сяяли від радості та хвилювання, впевнено крокуючи до успіху.

Всі заявлені команди вміло продемонстрували свої таланти, та справились з поставленим домашнім завданням. Жодна з команд не залишилася без кубку переможця та диплому!!!

Вітаємо, шановні першокурсники Вас з дебютом!!! Цей день залишиться у вашій пам'яті назавжди!!! Нехай ваші таланти засяють яскравими барвами, а Дебют стане першим кроком до численних перемог у студентському житті. Ми віримо у вас і пишаємося тим, що ви стали частиною нашої великої університетської родини ФЕБА НАУ!