Відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента Владики Юлії Павлівни на тему «Pегулювання інноваційної діяльності» у межах робочої програми навчальної дисципліни «Провайдинг інновацій».

19 вересня 2024, 11:30 am Автор

Згідно розкладу відкритих лекцій на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування  кафедрою  фінансів, обліку та оподаткування 19.09.2024 у групі Б-072-21-1-ФК відбулась відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента Владики Юлії Павлівни на  тему «Pегулювання інноваційної діяльності» у межах робочої програми навчальної дисципліни «Провайдинг інновацій».

У ході  лекції Юлія Павлівна зробила акцент на важливість використання  світового  досвіду  в частині  основних чинників конкурентоспроможності країн, вміння  своєчасного виявлення перспективних наслідків розвитку та впровадження ефективних механізмів інноваційної діяльності.

Своєчасними та актуальними є розглянуті основні принципи регулювання інноваційної політики. Справедливо зазначено  важливість прямого бюджетного фінансування державою наукової та науково-технічної діяльності. Значущість окреслених напрямів фінансування підтверджуються їх віднесенням до захищених статей видатків бюджету України.

Активність на лекції підтвердила інтерес до матеріалу, в процесі викладення якого підтримувався постійний контакт зі здобувачами та проводились паралелі з  вивченим матеріалом. Особливо цікава дискусія  виникла з регулювання авторського права та аспектами  охорони  інтелектуальної  власності.

Здобувачі вищої освіти та викладачі подякували Юлії Павлівні за цікаву лекцію, зробили висновок, що лекція була проведена на високому рівні та відповідає усім вимогам.

Вважаємо, що інноваційна діяльність є запорукою успішного розвитку українського суспільства та нашої  ПЕРЕМОГИ!!!