Студентський круглий стіл з нагоди Дня українського козацтва.

4 жовтня 2024, 11:25 am Автор

З нагоди Дня українського козацтва на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки був проведений тематичний захід «Душу – Богові, життя – Україні, честь – для себе!»

Як зазначила модераторка заходу, доцент кафедри Кудлай Віра Григоріївна, сьогодні, коли Україна знову змушена відстоювати свою свободу та незалежність, козацькі цінності набувають особливої значущості. Ми повинні вшановувати наші корені, зауважила модераторка заходу, підкреслюючи важливість збереження національної ідентичності. Сучасні виклики вимагають тієї ж мужності та любові до Батьківщини, які відзначали козацький час.

Гасло «Душу – Богові, життя – Україні, честь – для себе» залишається символом національної гідності та духовної сили українського народу. Це не лише історична спадщина, а й дороговказ для кожного, хто вірить у майбутнє своєї країни.

Вшановуючи героїчні подвиги наших предків, ми повинні пам'ятати, що сучасні виклики вимагають тієї ж відданості, мужності та любові до Батьківщини, якими керувалися козаки. На заході презентували свої доробки здобувачі 3 курсу спеціальностей «Міжнародна економіка», «Економічна кібернетика», «Економіка підтприємсва». Особливий інтерес викликали роботи Максима Книша, Тараса Сандула, Єлизавети Сідак, Наталії Снарової, Валерії Погрібної, Ярослава Савченка.

Захоплює зацікавленість темою козацтва нашого здобувача Чжоу Цзяньсунь, який, хоча й не є українцем за походженням, проте провів детальний аналіз історичних коренів українського козацтва. Його дослідження підтвердило, що козацька спадщина є надбанням не лише України, а й світової історії.

Кожен з присутніх отримав невеличкі подарунки — книги про козацьку історію, що стали символом вшанування пам'яті предків та продовження їхніх традицій.

Дякуємо всім здобувачам, які підготували історичні нариси щодо українського козацтва та бажаємо творчої наснаги в дослідницькій та професійній діяльності!