ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ГОЛОВИ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ФЕБА НАУ Станіслава ЗАВОДОВСЬКОГО

28 лютого 2024, 10:51 am Автор 
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 95 разів Останнє редагування Середа, 28 лютого 2024 10:58

27 лютого 2024 року на кафедрі маркетингу пройшла традиційна щорічна зустріч Станіслава Заводовського, Голови ради роботодавців ФЕБА НАУ, ACIM, Senior Commercial Specialist U.S. Department of Commerce Посольства США в Україні зі студентами. Цьогоріч гостьова лекція проведена в рамках дисципліни «Маркетинг сталого розвитку в умовах цифровізації» для здобувачів 2 курсу ОПП «Маркетинг» на тему: «Sustainable Marketing Innovation».


Лекція була присвячена актуальним питанням впровадження маркетингових інновацій для створення та функціонування успішного бізнесу. Конкурентоспроможність компаній в умовах ринкових відносин тісно пов’язана з ефективністю системи маркетингу, з розвитком маркетингу інновацій, який спрямований на пошук нових сфер діяльності або на створення нових товарів та послуг.
Спікер та слухачі подискутували щодо поняття маркетингу інновацій, маркетингу сталого розвитку, застосування маркетингового інструментарію для досягнення глобальних цілей сталого розвитку. Під час дискусії учасники обговорили практичні аспекти впровадження та розвитку маркетингу як діяльності, яка створює прибуток, та одночасно сприяє реалізації цілей сталого розвитку.


Щира подяка Станіславу Вікторовичу! Чекаємо на нові зустрічі


#маркетологинау

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається