Кафедра маркетигну вітає випускників-магістрів

2 лютого 2024, 11:29 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Магістр» Факультету економіки та бізнес-адміністрування відбулось у залі Вченої ради Національного авіаційного університету.

Урочистості розпочались із вшанування пам’яті й героїзму захисників-воїнів, завдяки яким здобувачі вищої освіти мають можливість навчатись і планувати професійний шлях.

Вітальними словами випускників привітали в.о. ректора, Голова комісії з реорганізації НАУ Володимир Шульга, в.о. декана ФЕБА Світлана Петровська та експерт авіаційної галузі Кирил Астахов.

Кращі випускники були нагороджені Грамотами Національного авіаційного університету за кращі дипломні проєкти та Подяками факультету економіки та бізнес-адміністрування за наукові та громадські досягнення.

В продовження свята, вітальними промовами та з щирими побажаннями випускникам виступили завідувачки кафедр.

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів й професійних досягнень!