Презентація здобутків аспірантів кафедри маркетингу

5 грудня 2023, 12:35 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 292 разів Останнє редагування Вівторок, 05 грудня 2023 12:39

У цей складний для нашої країни час дуже важливими є наукові зустрічі, єднання, взаємна підтримка всіх стейкхолдерів – практиків, науковців, іноземних вчених, студентів, аспірантів, обговорення найважливіших проблем освіти, науки, економіки, менеджменту та маркетингу зокрема.

5 грудня 2023 р. д.е.н., професор Тетяна Князєва, к.е.н., доцент, головний спеціаліст Департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України Анна Слободяник та аспірантка 4 року спеціальності «Маркетинг» Тая Чернишова представили кафедру маркетингу НАУ, наукові досягнення молодих науковців на щорічній Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та аспірантів Поліського національного університету «Менеджмент, маркетинг, логістика: тренди та подолання викликів».

На конференції були представлені актуальні дослідження соціально-відповідального маркетингу, трансферу інновацій, антикризового менеджменту та маркетингу, діджитал-інструментарію в системі управління продовольчою безпекою та інші.

У вітальних словах представників вишів Польщі, Львова, Житомира, Чернівців, Києва прозвучали побажання, щоб дослідження аспірантів та молодих вчених були почуті та знайшли практичне втілення у житті, бо саме молоді науковці можуть дати державі та економіці дуже багато в плані відбудови та розвитку!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua