29 вересня 2023, 9:40 am Автор

26-28 вересня 2023 кафедра економіки повітряного транспорту ФЕБА взяла участь у IX Międzynarodowa interdyscyplinarna konferencja naukowa «Rozwój społeczny wobec wartości Etyka – Technika – Społeczeństwo», що відбулась м. Вісла, Польща.

До конференції долучились здобувачі вищої освіти кафедри економіки повітряного транспорту та науково-педагогічні працівники. Завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, в рамках міжнародної співпраці з Politechnika Śląska, презентувала свою доповідь «Wytyczne strategiczne biznesu odpowiedzialnego społecznie», яка викликала жваве обговорення.

Дякуємо польським колегам за безцінну підтримку та допомогу !