Тематична година корпоративної культури, присвячена 90-річчю НАУ

27 вересня 2023, 11:32 am Автор

25.09.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Наталією Сафонік була проведена тематична година корпоративної культури, присвячена 90-річчю Національного авіаційного університету.

Протягом років свого існування наш університет виховав та підготував покоління фахівців, які стали справжніми лідерами. Дана подія свідчить про багатий історичний шлях нашого навчального закладу, його внесок у розвиток авіаційної галузі, а також про успіхи наших студентів та випускників. Ми пишаємося традиціями, які зростали та розвивалися в нашому університеті. Нехай цей ювілей буде нагадуванням про те, як важливо цінувати історію та традиції, і як незамінним є внесок кожного з нас у майбутнє.

З найкращими побажаннями до нашого Національного авіаційного університету !