24 вересня 2024, 9:02 am Автор

23.09.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбувся науково-практичний семінар «Академічна доброчесність – основа сталого наукового розвитку університету та дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

В ході заходу професорка кафедри Саміра Пілецька закцентувала увагу на базових документах щодо забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності в НАУ, особливостях виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності здобувачами вищої освіти, охарактеризувала основні види і типи плагіату, звернула увагу на правила цитування і посилання на використані джерела, ознайомила із специфікою перевірки академічних текстів на плагіат та особливостями роботи експертної ради на кафедрі.

Захід відрізнявся своєю динамічністю, адже викликав ряд дискусій в контексті обговорюваної тематики.