Зустріч до Дня захисників і захисниць на кафедрі економіки повітряного транспорту

1 жовтня 2024, 8:47 am Автор
Прочитано 52 разів Останнє редагування Понеділок, 07 жовтня 2024 08:50

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається щороку 1 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці.

Цьогоріч на кафедрі економіки повітряного транспорту 1 жовтня було проведено патріотичну зустріч із сержантом 54 бригади Віктором Івановим.

До заходу долучилась заступниця декана факультету економіки та бізнес-адміністрування Наталія Шуляр.

В ході зустрічі Віктор Анатолійович поділився з присутніми своїм бойовим досвідом, розповів про важливість згуртованості та мужності під час виконання завдань на фронті.

Під час зустрічі студенти й викладачі мали змогу поставити запитання та почути натхненні історії про героїзм українських воїнів. Такі події є надзвичайно важливими для виховання патріотизму та глибокого розуміння того, якою ціною здобувається свобода.

Зустріч залишила глибокий слід у серцях усіх присутніх, нагадуючи про внесок кожного захисника у спільну перемогу та незалежність нашої країни.

Висловлюємо щиру подяку та шану Захисникам та Захисницям, адже завдяки Вашій відвазі, самопожертві, незламності і відданості ми маємо можливість знову і знову зустрічати новий день та будувати майбутнє.