Науковий семінар «Проєкти підтримки бізнесу та громадськості в умовах адаптації до кризи», який присвячений 90-річчю НАУ

14 червня 2023, 6:39 am Автор

14 червня 2023 року на кафедрі економіки повітряного транспорту за координації доцента Альони Ковальчук було проведено науковий семінар «Проєкти підтримки бізнесу та громадськості в умовах адаптації до кризи», який присвячений 90-річчю НАУ.

На семінарі студентами третього курсу ОП «Економіка підприємства» були представлені доповіді щодо актуальних проєктів у сфері громадського суспільства, відновлення енергетичного комплексу України, підтримки та адаптації ветеранів військових дій до економічних реалій, проєкти щодо відбудови житлового фонду України.

У активному обговоренні взяли участь здобувачі усіх курсів ОП «Економіка підприємства» бакалаврського та магістерського рівня підготовки, завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, викладачі Саміра Пілецька, Марія Андрієнко, Тетяна Сімкова, Наталія Сафонік.

Навчаємось разом з нами !