Розпочалась практика у здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Економіка підприємства»

12 червня 2023, 6:36 am Автор
Прочитано 183 разів Останнє редагування Понеділок, 19 червня 2023 07:18

12 червня на кафедрі економіки повітряного транспорту здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр та ОС Магістр розпочали практику.

Навчальна практика «Фаховий тренінг» для студентів-бакалаврів 1 курсу проходить з використанням дистанційних методів (керівник практики к.е.н. Альона Ковальчук) є обов’язковим елементом навчання, який дозволяє закріпити отримані на протязі 1-го курсу знання та вміння.

Дослідницьку практика (керівник практики к.е.н. Марія Андрієнко) студенти-бакалаври 2 курсу проходять у АТ КБ «Приватбанк», що дозволяє їм апробувати набуті компетенції у практичній діяльності, дослідити взаємодію підприємств із банківським сектором економіки.

Професійна практика у сфері економіки підприємства для студентів-магістрів (керівник практики к.е.н. Наталія Сафонік) є логічним завершенням 1-го курсу магістратури та дозволяє виявити практичні аспекти, проблеми та шляхи їх подолання на досліджуваних підприємствах