Участь представників кафедри у конференції з ІТ-розвитку освіти «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу»

3 червня 2023, 6:31 am Автор
Прочитано 156 разів Останнє редагування П'ятниця, 16 червня 2023 06:34

03 червня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки повітряного транспорту Альона Ковальчук, Наталія Сафонік та здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Євген Богатирьов взяли офлайн-участь у конференції «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу».

«Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу» - це конференція від Genesis, що обʼєднує ключових лідерів у сфері освіти та продуктових ІТ-компаній.

В панельних дискусіях «Цифрова трансформація освіти — продукт співпраці держави та бізнесу. Думки стейкхолдерів» та «Майбутнє вищої освіти: інновації, партнерства, сталий розвиток» взяли участь представники Genesis, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства освіти і науки України та закладів вищої освіти.

Також цікавими були теми воркшопів у рамках конференції, зокрема:

– вплив ChatGPT на освітній ландшафт: тренди та дискусії в світі, приклади використання;

– інтеграція зовнішніх освітніх проєктів для студентів ЗВО;

– роль та навички викладача в епоху цифровізації: залученість та фідбек.

Дякуємо організаторам за можливість долучитись до такої масштабної конференції, адже такі заходи сприяють обміну досвідом між бізнесом, закладами освіти та державою в контексті розвитку інноваційної країни.