«Олег Антонов - творець Мрії» - тематика заходів на факультеті економіки та бізнес-адміністрування

9 лютого 2023, 10:37 am Автор
Прочитано 236 разів Останнє редагування Четвер, 09 лютого 2023 10:49

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) 7-8 лютого були проведені кураторські години, присвячені 117 річчю від дня народження величного українського авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

Наставники академічних груп зі здобувачами вищої освіти ФЕБА провели інтерактивні зустрічі, ознайомились із видатними науковими здобутками вченого. Особливу увагу було приділено економічному відродженню авіабудівної галузі, відбудові найвідомішого в світі літака «АН-225 «Мрія», збереженню наукового потенціалу в розвитку авіаційно-конструкторських розробок.

Викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА підготували для здобувачів вищої освіти цікаві відео-історії, презентації про життя і досягнення Олега Костянтиновича Антонова. Знайомство з видатними українцями та їх історичними досягненнями мотивують студентів до наукового пошуку, професійного зростання і реалізації власних Мрій!