Традиційна зустріч Ради роботодавців Факультету економіки та бізнес-адміністрування

8 лютого 2023, 8:52 am Автор
Прочитано 258 разів Останнє редагування Четвер, 09 лютого 2023 09:03

7 лютого 2023 року  відбулось перше в поточному році засідання Ради роботодавців Факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА). Заснована ще в 2021 році Рада роботодавців ФЕБА на постійній основі обговорює питання актуалізації та акредитації освітніх програм, формування професійних компетенцій у здобувачів вищої освіти, розширення можливостей співпраці зі стейкхолдерами та працевлаштування випускників ФЕБА.

З вітальним словом до учасників Ради роботодавців звернувся Голова – Станіслав Заводовський, начальник відділу маркетингу ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський»».  До присутніх звернувся декан ФЕБА, Сергій Смерічевський, який побажав плідної роботи та розвитку співпраці з ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський»». Завідувачі кафедр озвучили пропозиції щодо змін у складі Ради  роботодавців нових учасників, описали основні зміни у нормативному забезпечені підготовки здобувачів вищої освіти. Всі пропозиції учасники Ради роботодавців підтримали.

За порядком денним, окрім змін у складі Ради роботодавців, було розглянуто та затверджено план роботи Ради роботодавців ФЕБА на 2023 рік; обговорено напрямки підготовки фахівців факультетом економіки та бізнес-адміністрування з урахуванням замовлень і вимог ринку праці для формування конкурсних пропозицій для набору здобувачів вищої освіти за освітніми ступенями бакалавр та магістр в 2023 році.