За участі представника факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ відбулось установче засідання Комісії ICC UKRAINE з інноваційних методів в освіті

4 лютого 2022, 9:33 am Автор
Прочитано 468 разів Останнє редагування Вівторок, 08 лютого 2022 09:37

В рамках угоди Національного авіаційного університету про співпрацю з Українським комітетом Міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) протягом січня 2022 року було сформовано Комісію ICC UKRAINE з інноваційних методів в освіті, до складу якої було запрошено заступника декана факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА), доктора економічних наук Вовк Ольгу Миколаївну.

На установчому засіданні доповідачами виступили Президент ICC UKRAINE, доктор економічних наук Володимир Ігорович Щелкунов  та голова комісії Голова правління Всеукраїнського фонду «ЗАВТРА» Чубатенко Олександр Миколайович. В обговоренні взяли участь Генеральний секретар ICC UKRAINE Переверзева Світлана Олександрівна, доктор економічних наук Вовк Ольга Миколаївна,  октор економічних наук Дацій Олександр Іванович, керуючий справами ICC UKRAINE Яценко Віктор Антонович. Загалом до складу Комісії входять представників від ICC UKRAINE, ГО «Завтра» та провідних університетів України.