Студентська рада ФЕБА організувала творчий захід для підтримки ЗСУ

11 лютого 2023, 12:37 pm Автор
Прочитано 226 разів Останнє редагування Вівторок, 14 лютого 2023 12:47

7 лютого в NAUHUB Студентська рада факультету економіки та бізнес-адміністрування (СР ФЕБА) організувала благодійний захід «Арт-терапія: перенеси свій світ на папір». Метою івенту була організація збору донатів на підтримку бригади випускника за освітньо-професійними програмами «Економіка підприємства » та «Підприємницька діяльність в авіації», а зараз і аспіранта за спеціальністю «Маркетинг» ФЕБА НАУ – Мізика Валентина. Студенту ФЕБА з початком військової агресії російської федерації пішов захищати Україну в складі добровольчого формування. На даний час підрозділ потребує допомоги в придбанні автомобіля. Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/72DrFDjWvT. Картка командира підрозділу Мізика Валентина: 5375 4114 1647 6997.

Благодійний майстер-клас навчив учасників зображати свої емоції за допомогою графічних олівців та паперу. Арт-терапія дозволила розкрити і гармонізувати емоції учасників заходу, а також мотивувала до збереження стійкості, взаємопідтримки і взаємодопомоги.

Прискорення Перемоги  України та формування нових навичок  – результат колективної роботи і активної громадянської позиції студентів і викладачів ФЕБА!